Підкачаний Анатоліч став учасником шоу "Вишка"
![Підкачаний Анатоліч став учасником шоу "Вишка" Підкачаний Анатоліч став учасником шоу "Вишка"](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Ведучий "Сніданку з 1+1" буде стрибати у воду з 10-метрової висоти і змагатися з іншими зірками.
Ведучий "Сніданку з 1+1" Анатолій Анатоліч став учасником шоу "Вишка", у якому зірки будуть змагатися у стрибках у воду.
Анатоліч вже активно готується до участі. Він регулярно відвідує басейн і щодня бігає. Попереду серйозні випробування, адже раніше ведучий ніколи не стрибав з вишки.
"Для мене все це вперше. Я вважаю, що починати ніколи не пізно. Стрибки у воду - це дуже крутий вид спорту, Україна досягла в ньому багато чого. Я докладу все можливе і неможливе для досягнення максимального результату. У нас є не так-то багато часу, щоб зробити те, чому спортсмени вчаться роками", - обіцяє Анатоліч.
Нагадаємо, реаліті-шоу "Вишка" - це адаптація популярного у світі формату Celebrity Splash. Хто ще з українських селебрітіз наважився взяти участь у неймовірних змаганнях, дивіться скоро на 1+1.
Раніше "Сніданок з 1+1" показав, як відбувалося перше тренування Анатолія Анатоліча.