Підопічна Ані Лорак Олександра Зарицька розповість про труднощі участі в "Голосі країни"
![Підопічна Ані Лорак Олександра Зарицька розповість про труднощі участі в "Голосі країни" Підопічна Ані Лорак Олександра Зарицька розповість про труднощі участі в "Голосі країни"](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Завтра, 29 квітня, на сайті "1+1" відбудеться відеозустріч з учасницею "Голосу країни. Перезавантаження" Олександрою Зарицькою
Завтра, 29 квітня, на сайті "1+1" відбудеться відеозустріч з учасницею "Голосу країни. Перезавантаження" Олександрою Зарицькою. Під час минулого ефіру співочого шоу вона виборола перемогу в Ірини Хоменко й продовжила участь у проекті в складі команди Ані Лорак. Почувши, що наставниця визнала її кращою в "бійці", Саша розплакалася просто на сцені.
Під час відеозустрічі з прихильниками яскрава Зарицька розповість про труднощі участі в шоу, важливі поради Ані Лорак й власне ставлення до каверу на пісню No Doubt "Don't Speak", який вона виконала разом із суперницею. Нагадаємо, що прочитання цього хіта в стилі мюзикла не сподобалося Сергію Лазарєву, але припало до душі Святославові Вакарчуку.
Питання до Олександри Зарицької приймаються до 12.00 29 квітня. Лишайте їх у коментарях до цієї статті.