Постав питання Марії Яремчук
![Постав питання Марії Яремчук Постав питання Марії Яремчук](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
В середу, 1 серпня, з 16.00 до 17.00 на ваші питання відповість співачка, бронзовий призер конкурсу "Нова хвиля", володар призу глядацьких симпатій, фіналістка проекту "Голос країни" Марія Яремчук.
В середу, 1 серпня, з 16.00 до 17.00 на ваші питання відповість співачка, бронзовий призер конкурсу "Нова хвиля", володар призу глядацьких симпатій, фіналістка проекту "Голос країни" Марія Яремчук.
Питання можна ставити зараз за допомогою спеціальної форми тут.