Постав своє питання Руслану Сенічкіну та Людмилі Барбір
![Постав своє питання Руслану Сенічкіну та Людмилі Барбір Постав своє питання Руслану Сенічкіну та Людмилі Барбір](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Невгамовні ведучі "Сніданку з 1+1" виходять на прямий зв'язок.
Невгамовні ведучі "Сніданку з 1+1" Руслан Сенічкін та Людмила Барбір виходять на прямий зв'язок. Онлайн-конференція з ними відбудеться у четвер 29 серпня на сайті kp.ua.
Питання сніданківцям можна ставити вже зараз за цим посиланням.
Як Руслан Сенічкін допомагає своїй новій ефірній подрузі? Чому Людмила Барбір мріяла потрапити саме в "Сніданок з 1+1"? О котрій прокидаються сніданківці, чим вони снідають та як їм вдається бути "бодрячком", коли вся країна лише прокидається?
Нагадаємо, Людмила Барбір стала напарницею Руслана Сенічкіна завдяки глядацькому голосуванню. Людмила - актриса, багато знімалася в кіно. Родом із Західної України, має маленького сина Тарасика та займається айкідо.