Повний місяць у серпні 2023: коли друга Повня цього місяця

Коли другий Повний місяць в серпні 2023 | Місячний календар серпень 2023
freepik.com

Коли буде друга Повня у серпні 2023?

Поділитися:

Другий Повний місяць у серпні 2023 відбудеться вже 31 серпня. Яку енергетику нам принесе серпень, та що можна і що не можна робити у дні Повного місяця?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖМісячний календар на серпень 2023: сприятливі та несприятливі дні для справ

Коли Повня у серпні 2023: які енергії несе цей день

31 серпня о 03:35 за київським часом. Цей Повний місяць буде у знаку Риби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли Повний місяць у серпні: нас чекає рідкісне явище — дві Повні у серпні 2023

Повня у серпні 2023 року: що можна робити

В Повний місяць є багато сприятливих дій, які ви можете робити:

 • Медитація та релаксація. Повний місяць може бути часом для спокійного роздуму, медитації та релаксації. Відведіть час для самопізнання та зосередьтеся на власних думках і почуттях.

 • Творчість. Використайте цей час для виявлення творчості. Малюйте, пишіть, створюйте музику або займайтеся іншими видами творчої діяльності.

 • Час з близькими. Повний місяць може бути часом для зустрічей з родиною та друзями. Спілкуйтеся, проводьте час разом, діліться емоціями.

 • Час на себе.: Ви можете допомогти собі в повний місяць, зосереджуючись на здоров'ї, догляді за собою та своїм добробутом. Це може бути сприятливий час для релаксаційних процедур або догляду за шкірою.

 • Вдосконалення навичок. Якщо ви хочете навчитися чомусь новому, наприклад, готувати нову страву, виготовляти рукоділля або навчитися грати на музичному інструменті, повний місяць може бути часом для цього.

 • Благодійність та волонтерство. Подумайте про можливість допомогти іншим. Волонтерство, благодійність або просто допомога потребуючим можуть приносити радість та задоволення.

Повня у серпні 2023 року: що не можна робити

 1. Починати важливі справи. Деякі люди вважають, що під час повного місяця не слід розпочинати важливі справи або укладати договори.

 2. Стригти волосся. Деякі вважають, що стригти волосся в повний місяць може призвести до швидкого відростання волосся,.

 3. Садити рослини. Існують погляди, що садити рослини в повний місяць не варто.

 4. Проводити операції або медичні процедури. Є думки, що операції та медичні процедури краще відкладати на інший час. Проте медичні рішення слід приймати на основі консультації з фахівцями.

 5. Запускати нові проєкти: Деякі вважають, що цей час несприятливий для початку нових проєктів. Проте успіх проекту залежить від багатьох факторів, а не виключно від фази місяця.

Новини по темі