Бути знаменитою мріє кожна друга дитина. Але не всі мають талант, харизму  та вдачу,  щоб прославитися. Ті, кого природа обділила талантом, як правило, мають інші здібності: нахабність та  вміння привертати  до себе увагу будь-як і будь-що.

Дешева слава - в об'єктиві уваги "Зіркової  хроніки". У перший день літа ми  з'ясуємо плюси та мінуси такої популярності.

І   розкажемо:

Як тріумфальна перемога на талант-шоу  вплинула на гурт "Лісапедний батальйон"  та що українські бабусі не поділили з "Бурановськими"? 

Як гурту "Дзідзьо" за рік  вдалося перетворитися з нікому не відомих артистів   на   шалено популярний та високооплачуваний колектив?

Чому Олександр Кривошапко проклинає свій швидкий успіх та як артист ледь не заплатив за нього життям?

Як суспільство породило травесті-діву Монро та співака невизначеної   статі Сергія Пастуха та  кому потрібні такі герої?

Чому світ  занурився в "кончітоманію" та як українські зірки сприйняли цьогорічного переможця Євробачення, трансвестита з Австрії  Кончіту Вурст?

 Як простий хлопець з Луганська став Кеном, а звичайна одеситка - Барбі? Та що змушує молодь жити в мережі  життям казкових персонажів?

Чому молоді та здорові юнаки  вдаються  до епатажних витівок на межі пристойності, знімають  свої "досягнення" на відео та оприлюднюють  їх у мережі?   І як на таку славу своїх дітей реагують їхні батьки?

Все це дивіться  у програмі "Зіркова хроніка" вже 1 червня на 1+1, о 13:40.