Режисер "Голосу країни" підкорює Америку

Режисер "Голосу країни" підкорює Америку

Олег Боднарчук  успішно дебютував у якості постановника в шоу "America's got talent"

Поділитися:

Режисер і креативний продюсер ювілейного сезону "Голосу країни" на каналі "1+1" Олег Боднарчук  успішно дебютував у якості постановника в шоу "America's got talent". Зйомки відбірного туру 10-го сезону всесвітньо відомого проекту недавно пройшли в Лос-Анджелесі. Номер, поставлений Олегом для танцювальної пари з США, Джейлона і Ольги, викликав справжній фурор серед глядачів та суддів.

У постановці використано новітню технологію інтерактивного проектування зображення на водний екран. Цікаво, що підготовка номеру та репетиції проходили в Києві. Танцюристи з Америки були вражені красою та творчою атмосферою української столиці.

Олег Боднарчук поділився своїми емоціями після виступу:

"Ніколи не забуду відчуття гордості за роботу всієї нашої команди, що нахлинули на мене за лаштунками оскарівського кінотеатру Dolby під час зйомки номера. Але найемоційніший момент був, коли один з членів журі натиснув золоту кнопку після номера. Цієї миті в залу  полетіло багато маленьких блискучих папірців. Я подумав: як чудово вітають переможців відбірного туру! А за мить мені пояснили, що це означає, що ми вже у півфіналі, перескочивши через кілька етапів шоу, і що ця кнопка натискається лише чотири рази за весь сезон. Це наше спільне досягнення з компанією Freckled Sky, я їм дуже вдячний за запрошення і співпрацю".

Олег підкреслив, що номер повністю створений силами українських фахівців: "Front pictures" -  технологічна розробка і графічне оформлення, хореограф - Ольга Голдіс, костюми - Анна Осмєхіна (стиліст "Голосу країни"). Подальші етапи шоу відбудуться в серпні у Нью-Йорку.

Нагадаємо, Олег Боднарчук є режисером та креативним продюсером 4-го та 5-го сезонів шоу "Голос країни". Всі постановки Олег розробляє індивідуально для кожного учасника проекту. Вже цієї неділі, 7 червня, о 21:00 на "1+1" відбудеться грандіозний суперфінал шоу, повний несподіваних перевтілень та нових неймовірних постановок. 

Чотири найсильніші вокалісти проекту – Тетяна  Решетняк, Євген Толочний, Антон Копитін та Андрій Лучанко – зійдуться  у вирішальній битві за звання Голосу країни 2015 року. Цього разу переможця обиратимуть лише глядачі. Дивіться та голосуйте!