Рома Сасанчин заспівав з Олегом Скрипкою

Рома Сасанчин заспівав з Олегом Скрипкою

Цієї суботи учасник проекту "Голос. Діти" Рома Сасанчин вийшов на сцену Національного палацу "Україна". Разом з Олегом Скрипкою Ромчик виконав пісню O Sole Mio. Доля хлопчака з далекого села Садки Тернопільської області сколих

Поділитися:

Цієї суботи учасник проекту "Голос. Діти" Рома Сасанчин вийшов на сцену Національного палацу "Україна". Разом з Олегом Скрипкою Ромчик виконав пісню O Sole Mio. Доля хлопчака з далекого села Садки Тернопільської області сколихнула не тільки всю Україну, а й зіркових тренерів проекту "Голос. Діти". На жаль, участь у проекті "Голос. Діти" завершилося для Роми на етапі сліпих прослуховувань. Зоряні тренери Тіна Кароль, Олег Скрипка та Світлана Лобода не розвернули до хлопчика з унікальним голосом свої крісла. Рома не відразу зрозумів, що не пройшов далі, адже він був налаштований іти в команду Олега Скрипки.

- Ромчик, я обов'язково подумаю над тим, щоб ми з тобою заспівали разом, - пообіцяв тоді Олег. - Я дійсно цього хочу. Тому що ти - феномен. Таких дітей дуже мало. Мені шкода, що я упустив свій шанс взяти тебе в команду.

Олег Скрипка стримав слово. Новоспечений дует заспівав на сцені Палацу "Україна" в рамках великого сольного концерту українського скрипаля-віртуоза Василя Пападюка. Серед запрошених зірок, які

виступали в цей вечір - Марія Бурмака, Ольга Чубарева, Марічка Яремчук, Вадим Красноокий, Петро Мага.

Ромчик виявився доволі сміливим хлопчиком і зовсім не розгубився на такій великій сцені, хоча вперше виступав на концерті подібного маштабу. В новоспеченого дуета була тільки одна репетиція, але номер був виконаний бездоганно та зірвав бурхливі овації залу!