Роман Сасанчин зібрав більшість голосів за тиждень!

Роман Сасанчин зібрав більшість голосів за тиждень!

Роман Сасанчин зібрав більшість голосів, тож у нього є великий шанс заспіватиу прямому ефірі шоу. За Ромчика проголосували 1986 прихильників. За Софію Терлецьку: 569, Юлію Прохоренко:237, Анну Ніконову: 75.

Поділитися:

Тиждень тому на офіційній сторінці "Голос. Діти" стартувало альтернативне голосування за вибувших конкурсантів. Глядачі голосували за Софію Терлецьку, Анну Ніконову, Юлію Прохоренко та Ромчика Сасанчина.

Наразі голосування за цих виконавців закінчено. Роман Сасанчин зібрав більшість голосів, тож у нього є великий шанс заспіватиу прямому ефірі шоу. За Ромчика проголосували 1986 прихильників. За Софію Терлецьку: 569, Юлію Прохоренко:237, Анну Ніконову: 75.

Зараз продовжується голосування за тих конкурсантів, які не пройшли у другому епізоді. Підтримайте своїх улюблених виконавців!

Правила голосування

Щопонеділка в розділі "Вибір глядачів" будуть розміщені відео-виступи учасників, до яких не розвернулося жодне тренерське крісло. Відтак, глядачіматимуть рівно 7 днів, щоб проголосувати за улюбленого виконавця.

Щоб всі конкурсанти були в рівних умовах, розділ буде оновлюватися щопонеділка. Таким чином, відео кожного вокаліста, якого НЕ вибрали зіркові тренери, буде доступне для голосування в розділі "Вибір глядачів" протягом рівно 7 днів.

За підсумками голосування будуть визначені 6 вокалістів (по одному з кожного епізоду "сліпих" прослуховувань). Той з них, хто отримав найбільшу кількість "лайків" виступить у прямому ефірі шоу "Голос. Діти" і отримає спеціальний приз!