Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Рому Сасанчина запросив хор ім. Верьовки

Рому Сасанчина запросив хор ім. Верьовки
Учасник вокального проекту "Голос. Діти" отримав багато перспективних творчих пропозицій.

Учасник вокального проекту "Голос. Діти" отримав багато перспективних творчих пропозицій.

10-річний Рома Сасанчин із села Садки Тернопільської області запам'ятався глядачам "1+1" щирою посмішкою, світлим поглядом і чудовим виконанням композиції Mamma. Після епізоду за участю Роми шанувальники шоу "Голос. Діти" охрестили хлопчика українським Робертіно Лоретті.

На жаль, після "сліпого" прослуховування Рома не зміг продовжити свою участь у проекті - зіркові тренери не розвернули до хлопчика свої крісла. Рома до останнього не вірив у це, адже він так сподівався потрапити до команди Олега Скрипки.

Але навіть така нетривала участь у проекті може стати успішною для наших конкурсантів. Наступного після виходу програми дня на адресу каналу "1+1" і проекту "Голос. Діти" з усіх куточків України почали надходити творчі пропозиції для Роми.

Бажання допомогти 10-річному таланту виявили меценати, продюсери та керівники різних навчальних закладів. Так, український співак Віктор Павлік, у якого найближчим часом відбудеться музичний фестиваль, вже запланував у свій концертний графік дует з Ромою. Переможець "Голосу країни" Іван Ганзера запропонував хлопчикові записати спільну пісню. Крім того, для юного виконавця в будь-який момент відкриті двері школи-інтернату гуманітарно-естетичного виховання у Черкаській області. Народний депутат готовий оплатити навчання Роми в столичному інституті музики ім. Глієра. І вже сьогодні Рома Сасанчін відправляється на прослуховування в хор ім. Верьовки!

Телеканал "1+1" і проект "Голос. Діти" стежитимуть за змінами у творчій долі Роми Сасанчіна та інших конкурсантів.

__________________________________________________________________

"Голос. Діти"- українська адаптація популярного формату The Voice Kids (Talpa, Голландія). Україна стала першою країною, яка адаптувала The Voice Kids.

Переможець шоу отримає престижну нагороду - курс навчання в LA Music Academy.

"Голос. Діти" звучить щонеділі о 20.15 на "1 +1"

2012-11-09