Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Що під час зйомок проекту проекту "15 республік" за кордоном запитували про Україну

Що під час зйомок проекту проекту "15 республік" за кордоном запитували про Україну
За кордоном цікавилися Майданом

Сьогодні до студії "Сніданку з "1+1" завітав журналіст і ведучий Костянтин Андріюк, який працює над програмою "15 республік". Аби показати, як держави колишнього СРСР змінила незалежність, він із офіційним візитом вирушав до країн-сусідок. Як гостя зустрічали за кордоном, чим вражали й зворушували, дослідник-мандрівник розповів Марині Леончук і Анатолію Анатолічу. Так, з'ясувалося, що чи не найбільше українця здивувала доброта жителів бідного Таджикистану, гостинність узбеків й усебічна "просунутість" країн Балтії.

"Ці люди живуть в іншому світі. Вони задоволені життям. Їм не треба нікому нічого доводити. Тільки-но уявіть! Якщо жінку в Латвії покинув чоловік і не платить аліменти, то держава сплачує їй гроші й паралельно шукає чоловіка, щоб збити з нього ці аліменти", - розповів Андріюк.

Окрім того, Костянтин зізнався: всюди, де він був, цікавилися нашою Революцією Гідності.

" У кожній країні мене обліплювали люди, бо розуміли, що я носій живої інформації, а не тієї, що в телевізорі. Іноді вони кидали свої справи. І уважно слухали, як я розповідав, про те, що в нас насправді відбувається", - згадав Андріюк.

Детальніше - у відео:

Новий випуск проекту "15 республік" дивіться уже цієї неділі. У фокусі – Казахстан і Киргизстан.

2014-12-05