Секс-символ 1+1 показав свої "мімімішні" фото
![Секс-символ 1+1 показав свої "мімімішні" фото Секс-символ 1+1 показав свої "мімімішні" фото](https://images.1plus1.ua/uploads/000/000/002/6a64492f5f38ac64a9ad699897e2a2c0_width_655.png)
Дитячі фото тренера "Вишки" Іллі Кваші стали знахідкою для армії прихильниць.
Тренер екстремального шоу "Вишка" Ілля Кваша показав прихильникам свої дитячі фото. На них майбутній олімпійський призер розтягується в шпагаті та позує з кудлатим песиком на руках.
Фото з'явилися в Інтереті ще майже рік тому. Проте зараз вони викликали шалений ажіотаж серед глядачів "Вишки".
В коментарях фанати не стримують емоцій, зазначаючи, що окрім чудової статури у Кваші ще й неймовірної краси очі.
В інтерв'ю niklife.com.ua Ілля зізнався, що в дитинстві його не хотіли брати в секцію зі стрибків у воду. І лише мама вмовила тренера взяти сина на випробувальний термін.
Нагадаємо, екстремальне шоу "Вишка" перетнуло екватор. У найближчому ефірі зіркові учасники замахнуться на рекордну висоту, а Ілля Кваша зробить подарунок найбільш відчайдушному стрибуну.
Дивіться "Вишку" щосуботи на 1+1. Початок - о 20:00.