Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Семен Горов знімає для "1+1" комедію "Московський родич"!

1+1
"1+1 продакшн" почав зйомки україномовного серіалу "Московський родич" - комедії про пригоди московського мажора в глухому закарпатському селі.

"1+1 продакшн" почав зйомки україномовного серіалу "Московський родич" - комедії про пригоди московського мажора в глухому закарпатському селі. Режисером комедійного серіалу став відомий український режисер Семен Горов. У головних ролях – актор і ведучий "1+1" Юрій Горбунов, Назар Задніпровський, Ігор Скрипко і Галина Безрук

"Московський родич" – великий і складний за сатиричними складовими та колоритом проект. У центрі сюжету історія юнака "не в своїй тарілці", а об'єктом сатири в проекті є культурні стереотипи. Нам хотілося, щоб цю історію екранізував режисер, який добре розуміє органіку національного характеру і зможе найбільш точно передати самобутність Гуцульщини. Ми зрозуміли, що ніхто не зробить цього краще, ніж Семен Горов, тому що він людина з великим досвідом роботи як із музичним, так і з телевізійним контентом, тож він дуже добре розуміє завдання, які перед ним стоять", - каже Олена Васільєва, головний продюсер серіалів та фільмів "1+1".

"Я дуже радий, що мене покликали в цей проект. Тема картини дуже актуальна на сьогоднішній день. Там немає політичної складової. Це комедія становищ на фоні українських Карпат. І мені дуже приємно, що над цим проектом працює українська команда, в якій є і мої добрі друзі", - каже Семен Горов, режисер серіалу "Московський родич".

"Московський родич" – це комедія становищ про діалог двох культур. Після того, як батько головного героя зник у Туманному Альбіоні, рятуючись від працівників ФСБ і від мафії, Валера випадково дізнається про існування дядька Івана, рідного брата батька. Без закордонного паспорта і всього з сотнею доларів у кишені Валері лишається тільки одне – знайти дядька і сховатися у нього, поки батько не "залагодить справу". Так юнак опиняється в гуцульському селі, куди ще ніколи не ступала нога "московського родича". Тепер у нього два виходи: змінитися самому або змінити гуцулів.

Оператором-постановником стрічки став Володимир Гуєвський, працівник "1+1 продакшн", автором сценарію –  Микола Куцик, також з "1+1 продакшн".

2014-08-29
Топ новини
Новини
Новини