Серіал «Я – Надія» номіновано на премію «Золота Дзиґа 2023»

Воєнна драма «Я – Надія» номінована на премію «Золота Дзиґа 2023»

Воєнна драма «Я – Надія» була номінована в категорії «Кращий серіал».

Поділитися:

Воєнна драма «Я – Надія», знята телеканалом 2+2 під час повномасштабної війни, потрапила у шорт-лист національної кінопремії «Золота Дзиґа» в категорії «Кращий серіал».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вічний мир”: на “1+1 Україна” відбудеться премʼєра нового документального проєкту спеціальної кореспондентки ТСН Неллі Ковальської

Нагадаємо, чотирисерійна воєнна драма «Я – Надія» заснована на реальних подіях. Це історія про працівників харківської швидкої допомоги, які у перші місяці війни, попри страх і втому, незважаючи на обстріли і бомбардування, рятували цивільних й військових міста. З 27 квітня серіал можна переглянути на міжнародній стримінговій платформі Netflix.

«Надзвичайно приємно, що перший наш серіал за час повномасштабної війни, історія про реальних людей та їхній героїзм була відзначена найпрестижнішою українською кінопремією. Безперечно, це заслуга всієї команди, наших партнерів – продакшену SFERA FILM, акторів та режисера Дениса Тарасова, які у грудні 2022 року першими наважилися знімати художній серіал в умовах воєнного стану, під час тривог, обстрілів і відключень світла», – коментує Сергій Карпенко, шоуранер проекту.

Серіал "Я - надія"

Окрім драми «Я – Надія», за перемогу у цій категорії боротимуться серіали «Ukraine on Fire 2 (Україна в огні 2)» та «Кава твого міста». Голосування членів журі відбудеться з 30-го червня до 24-го липня.

Також у переліку фіналістів у різних категоріях є проєкти, які транслювалися на телеканах групи 1+1 media і на платформі кіно та телебачення Київстар ТБ, чи прем‘єра яких планується незабаром, про що буде повідомлено окремо.

Серіал "Я - надія" номіновано на "Золоту Дзигу"

Новини по темі