Шоу "Хочу у Віа Гру" підірвало сайт 1+1!
![Шоу "Хочу у Віа Гру" підірвало сайт 1+1! Шоу "Хочу у Віа Гру" підірвало сайт 1+1!](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Шоу "Хочу у Віа Гру" продовжує підривати соціальні мережі та інтернет. За даними сайту 1+1 другий епізод шоу, в якому показали російський кастинг дівчат, подивилося 24 010 глядачів.
Шоу "Хочу у Віа Гру" продовжує підривати соціальні мережі та інтернет. За даними сайту 1+1 другий епізод шоу, в якому показали російський кастинг дівчат, в цілому подивилося 24 010 глядачів.
"Як режисер шоу "Хочу у Віа Гру", я розумію звідки стільки зацікавленості до проекту, - прокоментував цю новину автор ідеї та режисер шоу Алан Бадоєв. – Вперше в історії шоу-бізнесу ми відкриваємо глядачам правду і показуємо, як насправді простих дівчат перетворюють у дів сцени. Наше шоу не схоже на "Фабрику" чи "Фактор А", це справжній шоу-бізнес. Ми знімаємо і показуємо все, як є!"
Мабуть саме правдивість того, що відбувається у шоу, і стала тим основним чинником, який так зачепив глядачів.
Дивіться 3 епізод шоу "Хочу у Віа Гру" вже у цю п'ятницю, 20 вересня, о 21:00 на каналі 1+1!