UA RU

Скліфосовський, 37 і 38 серії. Поліні дорікають, що дитина нерідна

У батька Марини новий напад. Брагін мчить до неї серед ночі. Зустріч закінчується сваркою - Марина не має наміру ділити коханця зі своєю подругою і вимагає, щоб Брагін покинув Лену

Дивіться серіал "Скліфосовський" на каналі 1+1.

Середа, 14 серпня

Початок - 20:15

37 серія

У батька Марини новий напад. Брагін мчить до неї серед ночі. Зустріч закінчується сваркою - Марина не має наміру ділити коханця зі своєю подругою і вимагає, щоб Брагін покинув Лену. На ґрунті ревнощів Марина ображає Брагіна, і той їде від неї. На додачу до всього, на вулиці на героя нападає ватага хуліганів, і йому лиш дивом вдається відбитися. Зименська в жалобі після похорону чоловіка. З'ясовується, що в його смерті багато білих плям, і прокуратура порушує справу за фактом загибелі.

38 серія

Брагін намагається влаштувати Єгора на операцію. До неї хлопцеві необхідне стаціонарне лікування, але Єгор не поспішає лягти в лікарню, переживає, що питуща мати помре без нього. З відпустки повертаються щасливі молодята Ніна й Неклюдов. Особливо радий бачити Ніну Брагін. Поліна насолоджується довгоочікуваним материнством. Але її радість затьмарюють чужі люди, котрі підкреслюють, що дитина нерідна.

 

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю