Скромнягу Руслана Сенічкіна дивом умовили вийти на подіум UFW

Скромнягу Руслана Сенічкіна дивом умовили вийти на подіум UFW

Сенічкін вийде на модний подіум вперше у житті.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Ведучий "Сніданку з 1+1" Руслан Сенічкін вийде на подіум Ukrainian Fashion Week у стилі кежуал. Костюм, а також дизайнерську футболку для нього шиє відомий дизайнер Ольга Тимкова-Ляховська.

Але головна новина – це те, що Руслан Сенічкін взагалі погодився на участь у модному шоу.

ВІДЕО: Сенічкін і Анатоліч шедеврально зазіхнули на славу Стаса Михайлова

"Вперше у житті вийду на подіум в якості моделі. Для мене це веселий і сміливий експеримент. Я чудово розумію, що на подіумі повинні бути люди з певними стандартами, а я до таких стандартів наразі прагну. Задача поставлена. При цьому я усвідомлюю, що моє дефіле може скласти для мене певний дискомфорт!", - коментує ведучий "Сніданку з 1+1".

Руслан Сенічкін зізнається, що жодного разу у житті не був на фешн-показі.

"Про моду я можу розмовляти лише з позиції обивателя – наприклад, з організаторами Ukrainian Fashion Week, які не раз були в гостях у "Сніданку з 1+1", та цікавитися з боку простого глядача, що модно, що не модно. А бути моделлю – це не моє", - скромничає Сенічкін.

Він запевняє – на подіум вийде вперше у житті і, напевно, в останнє:

"Коли мені запропонували, я спитав: "Давайте, може, без мене?". Та оскільки концепція показу передбачала одяг для всіх ведучих каналу, то я сказав собі: "Спробувати можна!". Але при всьому цьому в подальшому я в жодних показах брати участь не планую".

Нагадаємо, показ "Fashion у прямому ефірі" відбудеться на головному подіумі 12 жовтня в 21.30 в рамках Ukrainian Fashion Week.

ФОТО: Лідія Таран у стилі "романтік" відкриє показ Ukrainian Fashion Week

У ньому візьмуть участь ведучі каналів 1+1, ТЕТ, 2+2: Алла Мазур, Марічка Падалко, Лідія Таран, Наталія Мосейчук, Юлія Бориско, Марина Леончук, Людмила Барбір, Руслан Сєнічкін, Єгор Гордєєв, Данило Грачов та інші телезірки.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю