Дмитро Слоссер порівняв хірургів "Поверніть мені красу" з саперами
![Дмитро Слоссер порівняв хірургів "Поверніть мені красу" з саперами Дмитро Слоссер порівняв хірургів "Поверніть мені красу" з саперами](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Команда порятунку, до якої належить Дмитро Слоссер, не має права на помилку.
Героїні шоу "Поверніть мені красу" - люди, яким зовнішні вади буквально зламали життя, які перебувають на межі й гостро потребують допомоги.
Участь у проекті для них – останній шанс знову стати щасливими і змінити не просто зовнішність, а своє життя. Команда порятунку, до якої належить пластичний хірург Дмитро Слоссер, не має права на помилку:
"Ми можемо оперувати не гірше, ніж на Заході, - розповідає один із найвідоміших пластичних хірургів України. - Зараз усім важливо розуміти, що медицина не має меж. Операції справді були тривалими, складними. І у нас, як у саперів, не було шансу на помилку. Ми виконали все, що запланували. Глядачі у цьому переконаються і, сподіваюся, пишатимуться нашою медициною".
Дивіться проект про неймовірні перевтілення жінок вже цієї середи о 22:00 на "1+1".