Сніданок і Посіпаки вітають з настанням свят!
![Сніданок і Посіпаки вітають з настанням свят! Сніданок і Посіпаки вітають з настанням свят!](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Завтра "Сніданок з "1+1" і Посіпаки оригінально привітають Україну з настанням свят.
Завтра "Сніданок з "1+1" і Посіпаки оригінально привітають Україну з настанням свят. Ведучі ранкового шоу Руслан Сенічкін і Людмила Барбір покажуть глядачам ексклюзивне мультяшне відео, яке гарантовано створить святковий новорічний настрій.
Поспішаємо повідомити, що вже 9 липня 2015 року у кінотеатрах країни розпочнуться захопливі пригоди улюбленців мільйонів – Посіпак. Ці жовті невгамовні герої пройшли довгий шлях еволюції від одноклітинних істот до розумних створінь. Відсутність господаря вганяє малих в депресію, і у пошуках нового боса вони вирушають на всесвітню конференцію лиходіїв.
Не пропустіть особливе новорічне привітання від жовтих чоловічків та Сніданку з 1+1 уже завтра о 07:40 у останньому ефірі "Сніданку" 2014-го року.