Сніданок з 1+1: Валерій Жидков розповість, що відбувається за лаштунками "Кварталу"

Сніданок з 1+1: Валерій Жидков розповість, що відбувається за лаштунками "Кварталу"

Телеведучий та автор сценаріїв шоу студії "Квартал 95" сьогодні завітав в гості до "Сніданку з 1+1". 

Поділитися:

Телеведучий та автор сценаріїв шоу студії "Квартал 95" Валерій Жидков сьогодні завітав в гості до "Сніданку з 1+1".

Вже завтра він подарує своїм шанувальникам справжнє свято -  авторський концерт, де вперше розповість про життя "Студії Кварталу 95" за лаштунками та зробить кілька відвертих зізнань з власної біографії.

Наприклад, мало хто знає, проте кар'єра Жидкова починалася не з гумору. Два роки Валерій працював оперуповноваженим у міліції. Проте, до майора так і не дослужився - роботу в правоохоронних органах покинув заради гри у КВК.  

За словами актора, минуле у правоохоронних органах зараз йому допомагає писати для "Кварталу 95".

"У тому рахунку й міліція мені щось дала. Принаймні я володію певними термінами, які мені допомагають деякі речі писати більш чесно і більш правильно", - коротко сказав Жидков.

 Також артист розповів, як відчуває той гумор, який створює. 

"Я ніколи не намагався аналізувати свої фізіологічні і розумові процеси у цей момент. Це, напевно, якось, от коли людина йде по канату, вона цей баланс за допомогою тренувань довгий час якось ловить. Кожного разу ризик. Маю зізнатися те, що я кажу зі сцени, це мене насправді цікавить. Я повертаюся до теми своїх однодумців, до теми тої групи людей, інтереси з якими у мене збігаються", - розповів Жидков.

Повне інтерв'ю Валерія Жидкова дивіться у спеціальному сюжеті "Сніданку з 1+1". 

Новини по темі