"Сніданок з 1+1" запрошено до святкування 40-річчя американського шоу Good Morning America

"Сніданок з 1+1" запрошено до святкування 40-річчя американського шоу Good Morning America

Для участі у марафоні обрали кращих ведучих ранкових шоу різних країн. 

Поділитися:

Американське ранкове шоу Good Morning America телеканалу АВС на честь 40-річного ювілею влаштує безперервний 40-годинний телемарафон з прямими включенням з різних країн світу.

Організатори марафону обрали по одному найкращому, на їх думку, ранковому шоу з кожної країни, з яким і вийдуть на зв'язок ведучі Good Morning America. Офіційне запрошення представляти у марафоні Україну отримав "Сніданок з 1+1". 

Good Morning America – одне з найвідоміших та найрейтинговіших ранкових шоу світу, що вже чотири десятиліття виходить на популярному американському телеканалі АВС.

"Для нас це дійсно визнання, адже Good Morning America – флагман серед ранкових програм планети, на який рівняються шоу всього світу. Нам дуже приємно, що серед інших українських програм саме "Сніданок" був обраний ексклюзивно представити Україну на ювілейному марафоні", - розповіла шеф-редактор "Сніданку" Юлія Жмакіна.

Тож, 19 листопада ефір "Сніданку з 1+1" розпочнуть Анатолій Анатоліч та Марина Леончук, а на зв'язок з американським шоу вийде незмінний ведучий програми Руслан Сенічкін. Під час телемосту Руслан у прямому ефірі привітає американців та ведучих Good Morning America та розповість про те, як прокидаються та чим цікавляться українці.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю