Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Сніжана Єгорова порадила Ірмі Вітовській народити другу дитину

Ведуча шоу "Мій малюк зможе" звернулася за порадою до багатодитної мами

Ведуча шоу "Мій малюк зможе" Ірма Вітовська виховує трирічного сина Ореста й зізнається, що останнім часом її малюк виявляє ті риси характеру, які їй не дуже імпонують. Що робити, коли малюк демонструє впертість або вередливість, зірка запитала у мами п'ятьох дітей Сніжани Єгорової, пише kp.ua.

"Із трьох років дитина вже особистість. І якщо він абсолютно свідомо розуміє мову, то потрібно з ним розмовляти, як із дорослою людиною, з усією серйозністю. Варто з ним домовлятися. У мене це відбувалося так: я просто пояснюю, якщо малюк хоче піти у вихідні до розважального центру, отримати нову іграшку чи щось інше, то мусить поводитися відповідно, повинен слухатися, дотримуватися якихось правил", - поділилася досвідом колега Ірми.

Окрім того, Єгорова запевнила, що не варто спинятися на одній дитині й порадила Вітовській стати мамою вдруге:

"Хочу тобі сказати одне: настав час народжувати ще одну дитину. Наздоганяй!" - сказала Сніжана. Ведуча переконана: це допоможе впоратися з первістком.

"Насамперед потрібно навчитися давати раду одній дитині. Потім, коли розумієш, що ти не встигаєш, потрібно народити другу. А уже після цього, як ти зміг з двома розібратися, то можна збільшувати кількість. І після третьої дитини п'ятеро – це найменший результат, який вважається необхідним для життя. Такий у мене вийшов маленький піонертабір", - розповіла Сніжана.

Дивіться шоу "Мій малюк" зможе з 15 червня на "1+1".

2014-06-10
Новини
Новини