Соціальна акція з озеленення свого міста від Rozetka.ua

Соціальна акція з озеленення свого міста від Rozetka.ua

Гарна можливість для кожного українця зробити внесок в озеленення територій.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

7 і 8 жовтня в межах акції «Це дерево для тебе, Україно» у п’ятьох великих українських містах —  Києві, Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі відбудеться благодійна висадка дерев. Кожен мешканець Львова зможе купити дерево і подарувати його улюбленому місту.

До участі в акції  запрошуються всі, хто бажає віддячити своїй країні, та зробити живий внесок в її розвиток. За словами організаторів проекту, його ідея народилася з бажання віддячити нашій країні й обдаровувати її дійсно корисними подарунками.

«Це унікальна можливість для кожного українця опікуватися природою Батьківщини й зробити внесок в озеленення територій. Кожен, при бажанні, зможе доглядати своє дерево в будь-який час. Ідея нашого проекту народилася ще кілька років тому. За цей час ми вже провели одну велику висадку дерев у Києві. Ми пишаємося активністю українців, завдяки їй ми висадили більше тисячі дерев. Цього разу ми істотно збільшуємо межі проекту й організовуємо висадки також в  інших великих містах України. Цього року українці озеленять також Харків, Дніпропетровськ, Одесу та Львів. Загалом планується висадити до 5000 дерев».

У нашій країні є багато гарних і просторих паркових зон, де можна висадити більше дерев, заради озеленення міста. На сайті https://posadiderevo.rozetka.com.ua/ учасники акції зможуть обрати місце висадки й будь-який із запропонованих саджанців. Серед дерев можна знайти різноманітні види: клен, катальпа, горобина, липа, каштан кінський, сакура сортова, липа, клен кулястий і береза. Команда Rozetka.ua висадить дерева протягом цієї осені й буде доглядати їх. Саджанці можна придбати на сайті і оплатити банківською карткою. Учасники акції сплачують лише вартість самого дерева, усі витрати на висадку, що передбачають трансфер, посадку, грунт і полив, організатори візьмуть на себе. За розвитком зон висадки та станом висаджених дерев городяни зможуть спостерігати через сайт та його інтерактивну мапу. 

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю