Шанувальники Сенічкіна влаштували флешмоб у соціальних мережах (ФОТО)
![Шанувальники Сенічкіна влаштували флешмоб у соціальних мережах (ФОТО) Шанувальники Сенічкіна влаштували флешмоб у соціальних мережах (ФОТО)](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Друга книга народного кулінара викликала справжній ажіотаж.
Друга книга народного кулінара викликала справжній ажіотаж. Так, світський журнал з апетитною назвою "Зефір" включив другу книжку Руслана Сенічкіна у добірку літніх новинок. Як йдеться в огляді, рецепти "Сніданків для дітей" були перевірені "на корисність" кваліфікованим дієтологом Галиною Незговоровою. Також сторінках книги можна знайти смаколики від багатьох вітчизняних зірок. Серед них - актриса "Студії Квартал 95" та просто вродлива матуся Олена Кравець.
Видання звертає увагу: книжка стане у пригоді не тільки батькам, але й стане захопливим подарунком для дітей, адже пропонує їм спробувати себе у ролі хазяїв кухні! Найсміливіші з маленьких експериментаторів вже надсилають Руслану свої світлини та публікують їх у соціальних мережах, влаштувавши невеличкий флешмоб. Зірки нашого каналу також вже встигли почали ділитися враженнями про книжку на своїх сторінках.
Книжку Руслана Сенічкіна "Сніданки для дітей" можна замовити на сайті.