Соломія Вітвіцька провела концерт "Моя Україна. Єдина країна" для родин військовослужбовців, що перебувають у зоні АТО
![Соломія Вітвіцька провела концерт "Моя Україна. Єдина країна" для родин військовослужбовців, що перебувають у зоні АТО Соломія Вітвіцька провела концерт "Моя Україна. Єдина країна" для родин військовослужбовців, що перебувають у зоні АТО](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
У Києві в Колонному залі КМДА відбувся фестиваль дитячої творчості "Зіркафест"
У Києві в Колонному залі КМДА відбувся фестиваль дитячої творчості "Зіркафест" та концерт за участю зірок української естради. Ведучою заходу стала чарівна Соломія Вітвіцька.
Відкрив святковий концерт гурт "Українські барви" з піснею "Україна єдина". Потім на сцену вийшов командир батальйону "Київ-12" Антон Шаповал. Він подякував дітям за малюнки, подарунки, сувеніри, які отримують солдати на передовій, і наголосив, що солдатам вони "справді зігрівають серця".
До речі, з Антоном Шаповалом Соломія Вітвіцька познайомилася влітку в місті Сватово, коли перебувала в зоні АТО з доброчинним концертом-підтримкою наших вояків.
Для родин військовослужбовців, що перебувають у зоні АТО, та дітей-учасників конкурсної програми фестивалю виступили відомі співаки, зокрема і фіналісти проектів "Голос країни" та "Битва хорів" на "1+1".
"Концерт вийшов дуже патріотичний, пройнятий бойовим духом. Усі артисти, що виступали, - і відомі, і початківці – намагалися донести ідею миру, любові до батьківщини. Україна єдина, ми всі українці, ми маємо згуртуватися. Також важливо, щоб дітки, які нині зростають у родинах героїв, мали можливість проявити свій талант. Ці діти подорослішали дуже швидко, вони неймовірно розумні, в них прокидається бажання висловити свої переживання і емоції. Тож хочеться, щоб вони завжди мали можливість себе проявляти", - ділиться Соломія.