Соломія Вітвіцька розповіла про найцінніші атрибути свого весілля та подарунки
![Соломія Вітвіцька розповіла про найцінніші атрибути свого весілля та подарунки Соломія Вітвіцька розповіла про найцінніші атрибути свого весілля та подарунки](https://images.1plus1.ua/uploads/000/000/002/6a64492f5f38ac64a9ad699897e2a2c0_width_655.png)
Ведуча "ТСН.Особливе" Соломія Вітвіцька в гостях у "Сніданку з 1+1" розповіла, що гості подарували їй на весілля.
Ведуча "ТСН.Особливе" Соломія Вітвіцька в гостях у "Сніданку з 1+1" розповіла, що гості подарували їй на весілля.
"Мені подарували велику кількість портретів, зокрема, прямо при нас на весіллі, дуже талановитий художник Олександр Бабич зробив портрет, 2 на 1,5 метри, і потім це золотим порохом засипав, і всі гості просто ахнули!", - з захватом розповіла Соломія.
В студію "Сніданку" ведуча навіть прихопила одну зі своїх весільних суконь, яку спеціально для неї шила Ірина Вороніна, нагадаємо всього в Соломії було 2 весільні наряди. Мереживна сукенка кольору крем-брюле дуже ніжна і повітряна. В ній, телеведуча запевняє, вона відчувала себе дуже витонченою, до того ж сукня була дуже комфортною, тож Соломія протанцювала в ній цілий вечір.
До двох суконь в Соломії було 2 різних букети. Один, з живих квітів, вона кидала неодруженим дівчатам, а інший букет, який робили для Вітвіцької у весільному салоні, покликаний стати її сімейною реліквією. Цей букет дуже незвичайний, адже зроблений він з бавовни, брошок, стрічок та кориці. Саме його Соломія планує зберегти разом із найкращими спогадами про найщасливіший день, на все життя.