Стартує прийом заявок на участь в програмі Work in Progress Зимового кіноринку ОМКФ

Стартує прийом заявок на участь в програмі Work in Progress Зимового кіноринку ОМКФ

Як подати проєкт на розгляд?

Поділитися:

До участі у програмі Work in Progress Зимового кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю запрошуються українські кінематографісти з проєктами, які перебувають на фінальній стадії виробництва. Заявки на участь приймаються до 30 грудня включно.

Презентація проєктів відбудеться 23 січня 2024 року в межах Зимового кіноринку ОМКФ, який пройде з 22 до 24 січня 2024 року у кінотеатрі “Оскар” (м. Київ, ТРЦ Gulliver, Спортивна площа, 1a).

Щоб подати проєкт на розгляд, будь ласка, заповніть форму за посиланням: https://www.submit.oiff.com.ua/wfm-wip 

Презентація проєктів Work in Progress – це представлення продюсерами та режисерами проєктів повнометражних фільмів на фінальній стадії виробництва.

Кіноринок ОМКФ – це професійний майданчик для спілкування представників дистриб'юторських компаній та кінотеатрів, що працюють на території України, а також кіностудій та інших компаній, що надають послуги в галузі кіноіндустрії. Під час Кіноринку 2024 відбудуться доповіді технічних та сервісних компаній, обговорення важливих для кіноіндустрії питань. В рамках Кіноринку також заплановано проведення зустрічі кінокомісій та кінофестивалів України з метою обговорення перспектив розвитку регіонального кіновиробництва та проведення кінофестивалів в Україні. 

Зимовий кіноринок ОМКФ проводиться за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Головний медіапартнер Кіноринку 1+1 Media

Новини по темі