Стиліст 1+1 розповіла, як створюються образи ведучих і тренерів Голосу країни 6

Стиліст 1+1 розповіла, як створюються образи ведучих і тренерів Голосу країни 6

Ольга Слонь розповіла, якими у шостому сезоні будуть ведучі і тренери

Поділитися:

Головний стиліст телеканалу 1+1 Ольга Слонь поділилася секретами створення образів ведучих та "платинової четвірки" тренерів шоу Голос країни 6, а також показала перші ескізи їхніх костюмів.

Під час зйомок "сліпих прослуховувань" ведуча проекту Голос країни Катя Осадча з'явилася перед глядачами в чорній сукні середньої довжини, прикрашеній складними сітчастими візерунками. Ольга зізналася, що вибір на користь стриманого, але досить спокусливого вбрання, був зроблений частково завдяки його комфортності:

"Це сукня дуже популярного британського бренду "Self-portrait", якому віддають перевагу багато зірок. Зйомки були тривалими і складними, тому ми намагалися підібрати для Каті зручну і одночасно витончену сукню, в якій їй було б комфортно знаходитись на майданчику по 15-17 годин".

Підбір костюмів зіркових тренерів та ведучих Голосу країни починається з розробки ескізів, які відображають основні риси образу.

"За допомогою ескізів ми схематично зображаємо образ, а потім придумуємо спосіб реалізації. Щороку з'являються нові ідеї, сучасні тканини, з якими нам цікаво експериментувати", - каже Ольга.

За словами головного стиліста, при розробці образу, насамперед, враховується індивідуальність тренерів, оскільки кожен з них має свій неповторний стиль і харизму.

"У цьому сезоні у нас такі тренери, що ми можемо тільки доповнювати і підкреслювати їх індивідуальність, оскільки вони вже самі по собі дуже харизматичні і яскраві.

Тіна - жіночна. Вона - душа проекту. Потап любить експериментувати, але в цьому році ми вирішили максимально наблизити його стиль в проекті до повсякденного образу, якого він дотримується в житті. Тому стиль Потапа вільний, це street-style. Іван Дорн - це подих нової музики, він сучасний і модний, завжди в тренді. Таким він і буде в проекті. А Святослав залишиться в звичному для себе образі, в якому переважає одяг стилю casual", - Ольга коментує стиль тренерів шостого сезону Голосу країни.

Неповторні вбрання ведучої Голосу країни - 6 Каті Осадчої, стильні костюми її колеги на сцені Юрія Горбунова, а також образи зіркових тренерів Потапа, Тіни Кароль, Івана Дорна і Святослава Вакарчука глядачі побачать вже зовсім скоро на телеканалі 1+1.

Читайте також: Музичний продюсер Квінта розповів, як підбирає музикантів для оркестру Голосу країни 6

Новини по темі