Святослав Вакарчук став четвертим тренером Голосу країни 6

Святослав Вакарчук став четвертим тренером Голосу країни 6

Продюсери вокального шоу "Голос країни" на "1+1" назвали ім'я четвертого тренера

Поділитися:

Продюсери вокального шоу "Голос країни" на "1+1" назвали ім'я четвертого тренера, який займе місце у "платиновій панелі" тренерів шостого сезону. Ним став лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук.

Святослав займе тренерське крісло проекту вже вчетверте.

"Святослав відчуває музику, як ніхто інший, надихає молоді таланти і вміє знаходити правильні слова тренера. Учасники "Голосу країни" отримують шанс потрапити до команди легендарного наставника, а глядачі - ексклюзивну можливість побачити, як будуть боротися за унікальні голоси найбільш затребувані музиканти і продюсери нашої країни", - говорить генеральний продюсер "1+1 Продакшн" Вікторія Лєзіна.

Зазначимо, на рахунку Вакарчука вже є одна перемога в шоу – в четвертому сезоні "Голосу країни" учасник його команди Ігор Грохоцький став переможцем проекту. Крім того, наставник продовжує підтримувати молодих виконавців і після закінчення шоу. Так, Вакарчук став продюсером фіналістки третього сезону Христини Соловій, творчість якої називають новим подихом української музики.

Таким чином, тепер стала відома вся тренерська панель шостого сезону "Голосу країни" - "платинова четвірка" проекту. Раніше було оголошено, що тренерські крісла шостого сезону також займуть Потап, Іван Дорн і Тіна Кароль. Такої комбінації професіоналів музичної сфери ще не було в жодному проекті. Ведучими шостого сезону стануть Юрій Горбунов та Катерина Осадча.

Зазначимо, новий сезон головного вокального шоу країни вийде в ефірі каналу "1+1" вже зовсім скоро. Вперше в історії проекту глядачі побачать залаштунки проекту. Також особливістю шостого сезону "Голосу країни" стане інтернаціональний склад учасників – вокалістів з усього світу приваблює різноманітність музичного репертуару української версії проекту. Учасники шоу зламають всі стереотипи, адже вони мають не просто потужний голос, а й власний музичний світогляд. Також в постановках шостого сезону "Голосу країни" творча група проекту задіє найсучасніші технології, новітні спецефекти і масштабні декорації, а на сцені проекту покажуть номери, які обіцяють стати найяскравішими в історії проекту.

Новини по темі