Телеканал "1+1" отримав дві народні нагороди
![Телеканал "1+1" отримав дві народні нагороди Телеканал "1+1" отримав дві народні нагороди](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Українці віддали свої голоси Аллі Мазур та серіалу "Інтерни".
На щорічній церемонії нагородження Народної премії "Телезірка", яка пройшла 18 лютого у Національній Опері України, телеканал "1+1" отримав дві статуетки. Алла Мазур, ведуча ТСН-Тиждень, вже втретє поспіль була визнана улюбленою телеведучою інформаційної програми, а сітком "Інтерни" - улюбленим серіалом.
Премію "Телезірка" - це перший і єдиний в Україні загальнонаціональний народний рейтинг телепродуктів і телеперсон, який щорічно проводиться журналом "Теленеделя". Рішення, кому носити почесне звання "Телезірки", приймають глядачі. Українці голосують за серіали, програми, акторів і ведучих, які сподобалися їм цього року.