UA RU

Телеведучі "1+1" допомагають збирати медикаменти для українських солдатів

У Києві в одному з аптечних супермаркетів вони власним прикладом надихатимуть покупців зробити внесок у наповнення армійських аптечок.

Телеведучі "1+1" приєдналися до акції зі збору медикаментів для українських військових. У Києві в одному з аптечних супермаркетів вони власним прикладом надихатимуть покупців зробити внесок у наповнення армійських аптечок.

Акцію під девізом "У здоровому тілі – здоровий бойовий дух!" оголосила радіостанція "Ретро FM". Є низка медикаментів, яких українська армія зараз гостро потребує. Тому мета акції – зібрати якомога більший запас таких препаратів.

У четвер, 24 квітня, в аптеці "Віталюкс" (ст. м. "Мінська") ведучі "1+1" спілкуватимуться з покупцями й особисто візьмуть участь у зборі ліків. Зустріти улюблених зірок "1+1" у цій аптеці можна буде з 16:00 до 19:00.

У списку потрібних препаратів для українських військових – дезінфікувальні й знеболювальні засоби, антибіотики, бинти, вата.

"Усе це допоможе нашим солдатам бути в строю в прямому сенсі слова. А допомогти може кожен! " - закликають організатори акції.

Збір медикаментів стартував на початку квітня. Усі зібрані препарати будуть передані безпосередньо до військових частин після травневих свят.

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю