Тімур Мірошниченко показав перше сімейне фото з усиновленим сином
![Тімур Мірошниченко показав сімейне фото з усиновленим сином Тімур Мірошниченко показав сімейне фото з усиновленим сином](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/001/314/481/7aba5cec8b63b77c0f80d898f6ffcb75_665x442.jpg)
Ведучий ЖВЛ та "Сніданку з 1+1" Тімур Мірошниченко показав оновлений склад родини.
Ведучий ЖВЛ та "Сніданку з 1+1" Тімур Мірошниченко та його дружина Інна нещодавно офіційно стати батьками втретє. Пара всиновила 2-річного хлопчина з дитячого будинку у Житомирі. 22 липня подружжя нарешті змогло забрати хлопчика додому.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дружина Тімура Мірошниченка показала прийомного сина та розповіла, як живуть діти в дитбудинках
Інна та Тимур розмістили в своїх соцмережах зворушливе сімейне фото, на якому постали в оновленому складі. Вони додали підпис:
"Книга життя. Новий розділ".
Нагадаємо, у червні стало відомо, що Тімур Мірошниченко та його дружина Інна стали кандидатами на усиновлення дитини. Втім, пара зіштовхнулася з перепоною — їм сказали, що немає дітей. Проте, згодом вони знайшли хлопчика, якому потрібна сім'я. Пара також виховує двох власних дітей — 5-річну Мію та 3-річного Марка.
Фото: instagram/timur.miroshnychenko