Тренер "Голос. Діти 2" показала, якою була 20 років тому
![Тренер "Голос. Діти 2" показала, якою була 20 років тому Тренер "Голос. Діти 2" показала, якою була 20 років тому](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
На архівному знімку Наталя – справжня красуня
Цього року тренер проекту "Голос. Діти 2" Наталя Могилевська відзначає 20 років творчої діяльності. З цієї нагоди у своєму Інстаграм співачка розпочала невеличкий спецпроект. Артистка пообіцяла, що публікуватиме на свої сторінці світлини різних років.
Вже перше фото дуже потішило фанатів Могилевської. На знімку співачці тільки 20 років, і вона – неймовірно вродлива.
Прихильники буквально закидали Наталю компліментами:
"Замечательная! Дух захватывает", "Спасибо за фото с душой! В нём есть шлейф женственности и душевной гармонии... Такой взгляд зачастую у влюблённых девушек)))"
Як Наталя Могилевська переспівала пісню Кузьми, дивіться у нашому відео.