Тренер "Голос. Діти" похизувалася стрункою фігурою (ФОТО)

Тренер "Голос. Діти" похизувалася стрункою фігурою (ФОТО)

Українська зірка Наталія Могилевська, яка обіймала величезний бутерброд у кліпі на пісню "Худеть", відіграла у Києві "спотривний" концерт. 

Поділитися:

Українська зірка Наталія Могилевська, яка обіймала величезний бутерброд у кліпі на пісню "Худеть", відіграла у Києві "спотривний" концерт. Виступ артистки мав назву "Яхудеюконцерт" і відбувався в одному із столичних клубів на даху. Ведучим вечора був зірка каналу "1+1" Анатолій Анатоліч.

Послухати улюблену артистку прийшло багато українських модниць. Проте величезні підбори не заважали їм танцювати під запальні хіти Могилевської "Полюби меня такой", "Худеть", "Молодая новая" та багато інших.
Коли ж сама Наталія вийшла до своїх фанатів, вони були приємно вражені. Могилевська, як і обіцяла раніше, серйозно схудла - зірці вдалося скинути 9,5 зайвих кіло. Однак на цьому співачка зупинятися не планує.

Всі свої композиції Могилевська виконувала під запальні танці дівчат та хлопців у яскравих спортивних вбраннях. Дехто навіть встиг штангу "потягати". Колориту концерту додали дві пишні танцівниці, які не соромлячись свого тіла, не менш драйвово підтанцьовували дівчатам із спортивною фігурою.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю