Тренер "Голосу країни" Святослав Вакарчук розплакався під час візиту до рідної школи
![Тренер "Голосу країни" Святослав Вакарчук розплакався під час візиту до рідної школи Тренер "Голосу країни" Святослав Вакарчук розплакався під час візиту до рідної школи](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Музикант зустрівся із вчителями та учнями рідної львівської гімназії
Тренер "Голосу країни. Перезавантаження" Святослав Вакарчук днями навідав рідну школу. Привітати колишнього учня зібралися і його вчителі, і нинішні учні гімназії.
В актовому залі його привітали шквалом оплесків, а сам музикант був настільки зворушений зустріччю, що не стримав емоції та розплакався.
Спеціально для Славка у школі підготували презентацію з його шкільних фото. Також учні заспівали відому у всьому світі пісню, яка закликає до поваги між дітьми з різними фізичними можливостями.
Нагадаємо, що сьогодні Святослав виступить з концертом у рідному Львові, а вже завтра повернеться в Київ. На глядачів шоу "Голос країни. Перезавантаження" чекає грандіозний півфінал. Цього разу тренери проекту вийдуть на сцену разом із своїми підопічними.