Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

Тренер "Голосу країни" та інші несподівані образи Володимира Зеленського

Сьогодні відзначає день народження Володимир Зеленський.

Сьогодні відзначає день народження керівник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський. Колишній гравець КВК, а нині актор, сценарист і шоумен за час своєї кар'єри знявся в 19 фільмах і реалізував понад 17 успішних телепроектів.

У дитячі роки Володимир Зеленський мріяв бути дипломатом і навіть готувався до вступу до  МДІМВ, а став актором, який може перевтілитися в будь-який образ. У день народження актора ми вирішили згадати найяскравіші з них.

Новосельцев у "Службовому романі"

Зеленський вважає, що Новосельцев - це не його імідж. "Але, знаєте, у мене ще не було жодної кіношної роботи (їх, узагалі, не так вже й багато, але тим не менше), щоб це був стовідсотковий я, щоб грав себе. Адже насправді, грати себе і легко, і складно".

Наполеон

"Ржевський проти Наполеона" - це сатирична комедія про те, як на плечі поручика Ржевського, перевдягнутого в жіночу сукню, лягає нелегке завдання зупинити бабія Наполеона, який заради жінки готовий забути військові перемоги.
"Я, взагалі, не люблю серйозного. Серйозного чомусь у житті забагато, тому мені не дуже хочеться говорити про те, який Наполеон серйозний, серйозного Наполеона безліч, мільйони у світі акторів, які грали серйозного Наполеона, і грали чудово. Це - комедія".

Тренер "Голосу країни" Тіна Кароль

Спеціально для цієї пародії  мужній Зеленський перевтілився у народну улюбленицю Тіну Кароль з кліпу "Шиншила". Вийшло несподівано.

Ведмедик Паддінгтон

Кожна дрібниця в зовнішності мультяшного ведмежати Паддінгтона, те, як він рухається та розмовляє, має величезне значення - адже публіка повинна щиро полюбити його. І не дивно, що для голосу ведмедика в українській кіноверсії запросили саме Володимира Зеленського: слова ведмежати повинні звучати одночасно і хрипкувато, і з м'якістю: "Коли я "з'єднався" з Паддінгтоном голосом, я просто відчув себе ведмедем у костюмі британського джентльмена. У ньому все: дитяча безпосередність, неймовірна, я не побоюся цього слова, "людяність", оптимізм і дивовижна чарівність. Загалом, я дуже перейнявся образом харизматичного героя, для мене справді велика честь – дати йому життя тут і познайомити Україну з частинкою англійської історії!"

Більше новин