ТСН передала кошти на медичне обладнання Головного військового госпіталя

ТСН передала кошти на медичне обладнання Головного військового госпіталя

Частина прибутків від продажу книги "Віна очима ТСН", презентація якої відбулась влітку, була направлена на рахунок Благодійного фонду "Центр допомоги", що займається відновленням паліативного відділення Головного військового

Поділитися:

Частина прибутків від продажу книги "Віна очима ТСН", презентація якої відбулась влітку, була направлена на рахунок Благодійного фонду "Центр допомоги", що займається відновленням паліативного відділення Головного військового госпіталю у Києві.

Передані кошти будуть використані для придбання медичного обладнання та ремонту відділення паліативної допомоги, зокрема буде придбано два монітори "Біомед" іМ12 та один відсмоктувач "Біомед" 7А-23В.

"Ще на етапі підготовки проекту нами було прийнято рішення про передачу частини прибутків від продажу книг для допомоги воїнам АТО. Адже для нас дуже важливо висловити свою повагу та підтримати наших захисників, які щодня ризикують власним життям та здоров'ям заради безпеки кожного з нас. Ці кошти будуть направлені на придбання обладнання, яке дозволить підтримувати життя поранених бійців та надавати їм гідний догляд", - розказав Директор департаменту новин 1+1 медіа Сергій Попов.

"Створене відділення паліативної допомоги при Головному військовому госпіталі є унікальним та першим серед медичних закладів Міністерства оборони України, та є прообразом військово-медичного хоспісу. Адже, поранені у стані коми або сопору – найбільш незахищена категорія пацієнтів-бійців АТО. Вони потребують особистого цілодобового лікування та догляду, постійної підтримки близьких, але, на жаль, держава поки не в змозі забезпечити їм гідні умови лікування. Тому підтримка ТСН та громади є дуже важливою як для поранених, так і для їх родин", - зауважив Голова Благодійного фонду "Центр допомоги" Юрій Когутяк

Нагадаємо, що "Війна очима ТСН" — це друковане видання та мультимедійний проект, що складається з 28 проникливих історій у вигляді есе, а також розширеної версії відео-розповідей, інформаційних довідок та інтерактивної карти, зібраних на сайті war.tsn.ua. Герої проекту — журналісти та оператори, які невтомно їздять у відрядження до зони АТО.

Презентація книги відбулась 7 липня 2015 року разом із експозицією артефактів із зони АТО, зібрану журналістами ТСН. Наразі постійна експозиція діє у Музеї Великої Вітчизняної війни.

Придбати книгу можна на сайті проекту, а також у книгарнях України.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю