Вчора, 28 травня, відбувся закритий показ документального фільму виробництва ТСН "Повернутися додому", що розповідає історії трьох дітей, життя яких змінила війна.

"Повернутися додому - це головне бажання. Це все одно, що бажати закінчення війни. Будинок - це коли все добре, коли не стріляють, коли тебе люблять батьки і іноді дарують подарунки. Будинок повинен бути у кожного. Кожна дитина хоче бути в цій затишній простоті, яку в нього відібрала війна", - розповів автор фільму журналіст ТСН Тиждень Станіслав Ясинський.

Зйомки фільму, що приурочений до Міжнародного дня захисту дітей, велися у фронтових та прифронтових містах і містечках протягом двох місяців.

Під час презентації Сергій Попов, директор департаменту новин 1+1, також поділився планами телеканалу щодо допомоги дітям, постраждалим в результаті воєнного конфлікту на сході України. Зокрема, він розповів, що вже з 1 червня 1+1 запускає сайт, де буде зібрана актуальна інформація щодо потреб "дітей війни". "Таким чином ми хочемо допомогти цим дітям знайти "янголів-охоронців", які б допомогли їм пережити страхіття війни", - зазначив Сергій.

Фільм "Повернутися додому" продовжиться циклом сюжетів про дітей війни у вечірніх випусках ТСН з 1 по 7 червня.

"Повернутися додому" можна переглянути на сайті tsn.ua з 1 червня, а також у кінотеатрі "Ліра" з 5 червня.