Чоловік, котрий оприлюднив відео знущань правоохоронців над активістом Євромайдана Михайлом Гаврилюком, нині переховується за кордоном. Про це повідомляє "ТСН. Тиждень".

Правоохоронця розшукала журналістка ТСН Ольга Мальчевська. В ексклюзивному інтерв'ю він розповів, що побачив відео зі знущаннями над оголеним активістом випадково. Цей запис у нього на комп'ютері залишив колега.

"На моєму робочому комп'ютері одна людина виклала це відео на монтажну лінійку. А потім через свою халатність, не закінчивши роботу, просто пішла", - пояснює він.

Денис (ім'я змінене), котрий оприлюднив відео, пропрацював в органах 12 років. Він написав рапорт на звільнення одразу після того, як передав відео своєму другові, щоб той виклав у мережу. Обох чоловіків тепер переслідують.

"Я навіть не знаю, яке слово підібрати... Мене обурило, що відбувається тотальна брехня, і в це вірять", - розповів Денис про свої мотиви. 

За його словами, коли співробітники спецпідрозділів почуваються захищеними від сторонніх поглядів, то поводяться так, наче будь-який вчинок зійде їм з рук.

Як дізналися журналісти ТСН, нині робочий кабінет Дениса запечатали, а його родичів допитала міліція. Сам він знаходиться у безпеці.

Нагадаємо, правоохоронці роздягли на морозі, били та влаштували "трофейну" фотосесію із затриманим активістом Михайлом Гаврилюком.