Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Творці "Хочу у ВІА Гру" оприлюднили детальні правила відбору

1+1
60 дівчат, які пройдуть перший кастинг, самостійно розділяться на тріо. А переможний склад нової "ВІА Гри" оберуть глядачі.

Творці сенсаційного проекту "Хочу у ВІА Гру" оприлюднили детальні правила відбору конкурсанток. 60 дівчат, які пройдуть перший кастинг, самостійно розділяться на тріо. А переможний склад нової "ВІА Гри" оберуть глядачі.

Костянтин Меладзе вже визначився, що у новій "ВІА Грі" співатимуть троє дівчат.

"Я переконаний, що це буде інша, нова "ВІА Гра", не схожа багато в чому на ту, яка була. Хоча, звичайно, базові основи залишаються. По-перше, це буде тріо. І це будуть красиві, талановиті та цікаві особистості", - запевняє легендарний продюсер.

ВІДЕО:

"Хочу у ВІА Гру". Український кастинг. Ч. 1

"Хочу у ВІА Гру". Український кастинг. Ч. 2

Кастинги до нової "ВІА Гри" проходять у два етапи, кожен з яких має свої правила.

Перший етап кастингу

Костянтин Меладзе зі своїми помічниками - Ігорем Вєрніком і однією з колишніх учасниць групи "ВІА Гра" - відбирає претенденток для подальшої участі у проекті. Кастинг відбувається у чотирьох країнах - Україні, Росії, Білорусі та Казахстані. За його результатами у другий етап проходять 60 дівчат.

Другий етап кастингу

Учасниці проходять випробування танцями. Враховуючи танцювальні здібності, фото без макіяжу і характер, проявлений за межами сцени, Костянтин Меладзе відсіює частину дівчат. Решта учасниць отримують завдання - самостійно сформувати тріо і підготувати номер для виступу.

З цього етапу глядачі стежать за умовами, в яких живуть і готуються до виступів учасниці . На кожному етапі ці умови поліпшуються - від аскетичного гуртожитку до люксових першокласних апартаментів, дорогих звукозаписних студій, салонів краси та всіх інших атрибутів шоу-бізнесу.

Шоу

8 трійок готують пісню, яку їм пропонує Костянтин Меладзе. На цьому етапі з'являються наставниці. Це колишні солістки "ВІА Гри".  Зірки "ВІА Гри" самостійно обирають тріо, з якими хочуть працювати, після чого підбирають своїм групам репертуар і придумують сценічні образи.

Згодом до роботи підключиться сам Костянтин Меладзе. Він особисто буде тестувати дівчат на працездатність, стресостійкість та вміння "тримати зал".

Участь у проекті продовжать лише найсильніші тріо.

Також на цьому етапі починається глядацьке голосування.

Глядацьке голосування

У великому гала-концерті, в якому візьмуть участь всі склади "ВІА Гри", а також спеціально запрошені зірки, претендентки на звання нової "ВІА Гри" виконають пісню, написану спеціально Костянтином Меладзе.

Протягом всього шоу глядачі голосують за своїх фавориток. Вперше в історії шоу-бізнесу саме глядач, а не продюсер, визначить новий склад групи.

В кінці програми буде оголошена група, яка набрала найбільшу кількість глядацьких голосів. Це тріо і стане новою "ВІА Грою".

2013-09-09
Топ новини
Новини
Новини