У мережі з'явилися фото тренеру "Голос. Діти-2" в юності
![У мережі з'явилися фото тренеру "Голос. Діти-2" в юності У мережі з'явилися фото тренеру "Голос. Діти-2" в юності](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Вчора, 2 серпня, українська зірка Наталія Могилевська відсвяткувала ювілей.
Вчора, 2 серпня, українська зірка Наталія Могилевська відсвяткувала ювілей. Артистці виповнилося 40 років.
Шанувальники співачки підготували їй особливий подарунок. Так, фанати змонтували 40-секундне відео де показали, як Могилевська змінювалася з роками. Відео починається із дитячої світлини Наталії і закінчується фото з її теперішнім виглядом.
"Другий день серпня - особлива дата. Свій день народження святкує наша улюблена Наталія Могилевська! Давайте всі дружно загадаємо, щоб кожен новий день для Наталії був цікавішим і продуктивнішим попереднього, щоб хотілося бігти, злітати, творити і радувати! Нехай рух буде постійним і тільки вперед, а міцне здоров'я і любов стануть постійними супутниками життя! Теплих променів сонця, мирного неба і найчудовіших друзів поруч!" – написали привітання Наталії її шанувальники.
Нагадаємо, наприкінці липня "молодая новая" Могилевська виступила в одному із столичних клубів на даху та показала струнку фігуру.