На проекті "Міняю жінку" з'ясовували, що важливіше: мріяти чи діяти?
![На проекті "Міняю жінку" з'ясовували, що важливіше: мріяти чи діяти? На проекті "Міняю жінку" з'ясовували, що важливіше: мріяти чи діяти?](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Дві українські родини вирішили з'ясувати, що є важливіше для успішного життя: мріяти чи діяти? Для цього й обмінялись жінками.
Дві українські родини вирішили з'ясувати, що є важливіше для успішного життя: мріяти чи діяти? Для цього й обмінялись жінками. Районний центр Яготин, Київщина, на окраїні міста без водогону та каналізації, зате у пристрасному коханні уже шість років разом живе молода родина Олександра та Тетяни Напрягайлів. Виховують дві доньки. Жоден з батьків не працює. Причиною безробіття є недовіра та ревнощі дружини. А у файному місті Ужгороді в хоромах, зведених з любові та щастя, мешкає сім'я Звурівських: мама Вікторія, тато Анатолій та дві дорослі доньки. Вікторія та Андрій сумлінно працюють, проте встигають і відпочивати. Люблять подорожувати Європою. У якій з родин після обміну будуть більше сваритися та яка мама не встигне адаптуватися у новій родині дізнаємось вже у вівторок.