У пародії на "Любов і голуби" Тимошенко замінила Гурченко
![У пародії на "Любов і голуби" Тимошенко замінила Гурченко У пародії на "Любов і голуби" Тимошенко замінила Гурченко](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Цієї п'ятниці у "Києві Вечірньому" відбулася прем'єра стрічки "Мандат і голуби".
"Студія Квартал 95" продовжує тішити улюблених глядачів дотепними пародіями. Цього разу на глядачів "1+1" чекала історія про Василя, у якого все було добре, доки він не став депутатом.
Новий кварталівський фільм знято за мотивами культової картини "Любов і голуби", тож на зйомках актори перевтілилися в образи знайомих усім глядачам героїв.
За сюжетом простого чоловіка з села Василя (його зіграв Євген Кошовий) зваблює Юлія Тимошенко. Так, у столиці він втрачає свою "недоторканність"… Роль розлучниці з косою отримала Олена Кравець.
Чи вдалося їй утримати коаліцію і до чого тут голуби, дивіться у новій пародії від "Кварталу":