У суботу та неділю на "1+1" одразу два епізоди шоу "Голос країни. Перезавантаження" (ФОТО)

У суботу та неділю на "1+1" одразу два епізоди шоу "Голос країни. Перезавантаження" (ФОТО)

Тренери знову поділять свої команди на пари. Але цього разу все буде набагато драматичніше. 

Поділитися:

Ці вихідні пролунають на повний "Голос"! Глядачі каналу "1+1" побачать одразу два епізоди шоу "Голос країни. Перезавантаження", які будуть присвячені новому етапу проекту – "Нокаути".  Тренери знову поділять свої команди на пари. Але цього разу все буде набагато драматичніше. Адже кожен учасник сам візьме на себе відповідальність за свій виступ та обере пісню, яку він буде виконувати на сцені. Ціна цього вибору надзвичайно висока – той, хто не впорається із завданням, залишить наш проект лише за крок до фіналу…

Дуже нелегко буде учасникам команди Тамари Гвердцителі. Адже їх тренер не змогла приїхати на зйомки. Що сталося з Тамарою Михайлівною? І хто замість неї посяде місце у червоному кріслі?

"Я очень расстроилась, что не будет Тамары Михайловны. Она излучает какую-то невероятную энергию доброты и поддержки", - зізналася підопічна Гвердцителі Ольга Жмуріна.

Достатньо драматичних моментів буде і в інших командах. Хто б міг подумати, що завжди веселий та доброзичливий Сергій Лазарєв виявиться таким надзвичайно вимогливим тренером.  Під час виступу учасниці його команди припустяться дуже серйозної помилки. Засмучений та схвильований тренер ледь зміг дібрати слів, щоб прокоментувати їхній виступ:

"Это не репетиция. Тут нельзя останавливаться. Надо идти до конца, чтобы ни случилось".

Хто з учасниць так засмутив Сергія? Що саме сталося на сцені? Та чого коштуватиме така помилка?

Не пропустіть найдраматичніший етап "Голосу країни. Перезавантаження" - "Нокаути"!  У суботу, 10 травня, о 20.15 та у неділю, 11 травня, о 21.00 на "1+1".  Дізнайся, хто з учасників проекту отримає квиток до фіналу.

У зв'язку з політичними подіями в Україні, канал "1+1" змушений внести зміни до сітки мовлення.

Прямі ефіри "Голосу країни" переносяться:

1)      з 11.05 на 18.05
2)      з 18.05 на 01.06
3)      з  01.06 на 08.06

Квитки, придбані раніше, лишаються дійсними на нові дати.

Якщо нові дати вас не влаштовують, ви можете обміняти квитки на гроші.

Фото з репетицій "Нокаутів: