У євроялинки на Майдані з'явилася жива подруга - "ТСН. Особливе"
![У євроялинки на Майдані з'явилася жива подруга - "ТСН. Особливе" У євроялинки на Майдані з'явилася жива подруга - "ТСН. Особливе"](https://images.1plus1.ua/uploads/000/000/002/6a64492f5f38ac64a9ad699897e2a2c0_width_655.png)
На Євромайдан привезли 14-метрову живу ялинку. Встановлять дерево вже сьогодні ввечері, проте де саме - на Майдані ще не вирішили.
На Євромайдан привезли 14-метрову живу ялинку. Встановлять дерево вже сьогодні ввечері, проте де саме - на Майдані ще не вирішили, повідомляє "ТСН.Особливе".
Новорічна красуня має всі необхідні документи.
Де поставлять новорічне дерево ще не вирішили. Декілька десятків кремезних чоловіків поклали ялинку біля входу в КМДА.
Для новорічної красуні зараз роблять металевий каркас. Також євромайданівці сьогодні вирішили порадувати дітей-сиріт. Київські та львівські студенти привезли малюкам солодощі та фрукти. Такі подарунки дітлахам зробили від імені Святого Миколая.