Учасниця романтичного реаліті "Кохання без кордонів" Вероніка Кащі знає, як добиватися від чоловіків того, що їй треба. Цього її навчили у школі гейш. Цінними знаннями Вероніка ділиться в новому пості у своєму блозі.

Передусім дівчина радить викинути з голови дурниці типу "Я плачу за свій обід, аби він знав, що я не маю потребти в ньому".

"Дівчата, будьте дуже обережні, чим більше ви на себе звалюєте, тим складніше буде потім видиратися, - впевнена Вероніка. - Кожен чоловік хоче відчувати себе необхідним. Найлегший спосіб допомогти йому відчути це - дозволити забезпечувати і підтримувати вас".

Розуміння цього до учасниці реаліті "Кохання без кордонів" прийшло не одразу. Та як тільки вона збагнула істину, життя миттєво полегшилося.

"Чоловіки не роблять того, що входить в їхні прямі обов'язки, тому що ніхто - і особливо ми, жінки, - не вимагає від них цього. Знаєте, в чому помилка багатьох з вас? Ви боїтеся втратити чоловіка, боїтеся самотності", - пише випускниця школи гейш.

Аби домогтися бажаного, Вероніка дає практичні поради. Наприклад, починаючи бесіду, ніколи не сідайте напроти чоловіка - тільки поруч, бо це створює атмосферу спокою.

Детально про поради - у блозі Вероніки Кащі.

Нагадаємо, у реаліті "Кохання без кордонів" Вероніка бореться за серце мільйонера з Чикаго Ігоря Голубчика.

Вона - переможниця конкурсів краси "Міс одеситка", "Леді Одеса", "Міс бікіні", пройшла навчання у школі гейш.

"Кохання без кордонів" онлайн дивіться на сайті 1+1 у розділі "Відео".