Учасниця шоу "Сім'я" розважалася в стриптиз клубі, покинувши вдома чоловіка
![Учасниця шоу "Сім'я" розважалася в стриптиз клубі, покинувши вдома чоловіка Учасниця шоу "Сім'я" розважалася в стриптиз клубі, покинувши вдома чоловіка](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Турботлива господиня Лідія шокувала усіх своєю поведінкою.
Турботлива господиня Лідія шокувала усіх своєю поведінкою. Учасниця шоу "Сім'я", яка нещодавно вийшла заміж, дуже швидко занудьгувала в будинку Миколи, і вирішила розвіятися з подругами. Добряче випивши, вони пішли в стриптиз бар, де скромна господиня і новоспечена дружина показала себе зовсім з іншого боку…
Лідія без жодного сорому розважалася з стриптизерами, і жалілася новим подругам на нудне сімейне життя. Цікаво, як відреагує на це Микола? Чи зможе він пробачити дружину, і чи залишаться вони після цього разом?
Голосуйте за пару Лідії і Миколи на сайт "Сім'я". Перший випуск програми "Сім'я", дивіться вже 28 січня о 22.20 на 1+1.