Учасниця "Вгадай ящик" залицялася до одруженого Кошового (ВІДЕО)
![Учасниця "Вгадай ящик" залицялася до одруженого Кошового (ВІДЕО) Учасниця "Вгадай ящик" залицялася до одруженого Кошового (ВІДЕО)](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
На проект вперше прийшла Алла Мєдвєдєва – акторка, яка вміє співати.
Новий випуск проекту "Вгадай ящик" став справжньою "битвою титанів". На проект вперше прийшла Алла Мєдвєдєва – акторка, яка вміє співати. Екстравагантна панянка була переконана, що її самопевність допоможе їй перемогти. Отож, одразу взялася до справи та зробила безліч компліментів на адресу журі – Євгена Кошового та Ксенії Собчак.
"Танцюю, співаю, малюю, знімаю кліпи, пишу пісні, зваблюю чоловіків… Це теж талант!" - розповіла про себе учасниця і додала, що колись навіть ставила еротик-шоу.
Алла вже була чотири рази заміжня, але зараз знову знаходиться в пошуках нареченого. Отож, вирішила пошукати його під час зйомок програми. В категорії "Співи" їй довелося змагатися з Народним артистом України Павлом Зібровим. Жінка одразу ж почала фліртувати зі співаком, але під час виконання пісні переключилася на одруженого Євгена Кошового.
Чи вдалося Аллі схилити його на свою користь, дивіться у відео: