Українці створили лукбук для колекції Леді Гаги (фото)
![Леді Гага співпрацювала з українськими фотографами для своєї нової колекції Леді Гага співпрацювала з українськими фотографами для своєї нової колекції](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/016/947/4270dbf131a6b90e675b8861dd699ab5.jpg)
Відома співачка довірила українським фотографам роботу над лукбуком для своєї колекції.
Американська співачка Леді Гага презентувала лукбук своєї колекції футболок.
Зірка довірила зйомки українським фешн-фотографам Synchrodogs. Над образами моделей працювали стиліст Даша Лагенберг, візажист Юлія Заліська та стиліст по зачіскам Юлія Стець.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як українські дизайнери вплинули на світову моду.
Цей лукбук ми зробили в Івано-Франківську і для його реалізації зібралася команда мрії. У нас не було жодних обмежень, нам надали повну творчу свободу, – розповідає у vogue.ua Даша Лагенберг.
Єдиною умовою було відзняти надіслану з Америки колекцію футболок. Лагенберг поєднала колекцію Леді Гаги з одягом відомих українських брендів Zirochka Ukraine, Yana Chervinska, Yulia Yefimchuk+, Paskal, Masha Reva, Crystal Tania, Anton Belinsky и Drag and Drop.