Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Український графолог розказав усю правду про Анатоліча

1+1
Сьогодні до студії "Сніданку з "1+1" завітав графолог Андрій Трошечко, який навчив Україну визначати характер людини за її почерком

Сьогодні до студії "Сніданку з "1+1" завітав графолог Андрій Трошечко, який навчив Україну визначати характер людини за її почерком.

Спочатку фахівець розповів, про що свідчить нахил, форма певних літер та відстані між ними. А потім на прохання ведучої ранкового шоу Марини Леончук описав вдачу Анатолія Анатоліча, який нашвидкуруч зобразив на дошці два рядки тексту.

""

"Перше, на що варто звертати увагу під час аналізу почерку – літера р. Вона одна з найважливіших і відповідає за стресостійкість і пробивні риси людини, за те, наскільки вона може дати відсіч. Ви дуже стресостійкий, вмієте накопичувати енергію і в потрібний момент її позбуватися. А ще ви достатньо гнучкий. Умієте знаходити вихід із важких ситуацій. Вас важко загнати в глухий кут. Водночас ви часто кидаєте справи, не завершивши їх. Про це свідчить петля літери д. Ви покинули її, не довели до кінця. А ваш підпис говорить про те, що ви достатньо швидко приймаєте рішення", - проаналізував Андрій.

Ведучий ранкового шоу погодився з характеристикою графолога й зінався: здивований, що почерк справді може чимало сказати про особистість.

"Справді такі промовисті маленькі деталі. Я раніше ніколи не звертав на це уваги, а тепер знатиму, що вони означають", - подякував Анатоліч.

Про що говорять дрібні літери? Чому деякі люди "з'їжджають" на папері вгору чи вниз? Як характеризують автора тексту розтяжні слова? Усі відповіді – у сюжеті:

2015-05-05
Новини
Новини